Juve-Milan 3-2

2008.04.12. 23:06 | Bianconero | Szólj hozzá!

Serie A, 33. forduló, Stadio Olimpico, 2008. április 12.
Juventus–Milan 3–2 (Del Piero 11., Salihamidzic 45, 80., ill. Inzaghi 11., 31.)

Változatos és élvezetes összecsapáson, az 554. Juve-meccsén szereplő Capitano gólja után Pippo, majd Sali fordított duplázva. Bonerát a 66. percben kiállították.

A szünetben 2-2 volt, és a Milan tűnt jobbnak az első félidő alapján. Viszont a srácok hozták szokásos szenzációs második félidei teljesítményüket, és megérdemelten diadalmaskodtak. Berlusconiékat pedig nagyon úgy tűnik, hogy száműzték az UEFA-kupába.

A meccs legjobbjai Camoranesi, Sissoko, Alex, Sali illetve Maldini és Inzaghi voltak. Rossz hír, hogy Legro térde megsérült.

(sárga: Ambrosini, illetve Sissoko, Camoranesi és Stendardo)

Címkék: milan inzaghi maldini sissoko del piero salihamidzic bonera chiellini